System gry w dwóch grupach 10—cio osobowych

grupa A

System gry w dwóch grupach 10-cio osobowych

grupa B

Do rozegrania pełnej grupy w systemie „każdy z każdym” potrzeba 45-ciu meczy – łącznie 90

tabela wyników

Grupa a

Nick Punkty
1A. ALPA CHINO 23
2A. MOI 7
3A. MARO 0
4A. CZAJA 54
5A. ŁOWCA ANDROIDÓW 30
6A. GRYCHU 0
7A. NEUFERT 0
8A. JACK SPARROW 0
9A. HENDRIX 12
10A. KSZY 1313 30

grupa b

Nick Punkty
1B. CHEWBACCA 40
2B. BIGOS 27
3B. STIAH 24
4B. JARZYNA ZE SZCZECINA 12
5B. DR.NO 0
6B. TOKAR 40
7B. GANDALF 13
8B. PAULI 11
9B. AR 47
10B. THIN 0

Wyniki poszczególnych 
meczów

Terminarz rozgrywek

treningi

wtorek

12.09

środa

13.09

Czwartek

14.09

Sobota

16.09

8:00 7A-8A
9:00 7B-8B
10:00 9A-10A
11:00 9B-10B
19:00 1A-2A 3A-4A 5A-6A
20:00 1B-2B 3B-4B 5B-6B

Faza grupowa

wtorek

19.09

czwartek

21.09

sobota

23.09

9:00 7A-8A
10:00 7B-8B
19:00 1A-2A 5A-6A
20:00 1B-2B

wtorek

26.09

środa

27.09

czwartek

28.09

sobota

30.09

19:00 9B-10B 2A-4A 5A-7A 4A-6A
20:00 1A-3A/1B-3B 2B-4B 9A-10A/5B-7B

wtorek

03.10

środa

04.10

czwartek

05.10

sobota

07.10

9:00 8A-9A
10:00 8B-9B
19:00 10A-1A 2A-3A/4A-5A 6A-7A
20:00 10B-1B 2B-3B/4B-5B 6B-7B

wtorek

10.10

środa

11.10

czwartek

12.10

19:00 8A-10A 9A-1A/2A-5A 4A-7A
20:00 8B-10B 9B-1B/2B-5B 4B-7B

wtorek

17.10

środa

18.10

czwartek

19.10

piątek

20.10

19:00 3A-6A 9A-2A 7A-1A 3A-4A
20:00 9B-2B/4B-6B 7B-1B/10B-3B 5B-6B

wtorek

24.10

środa

25.10

czwartek

26.10

sobota

28.10

9:00 7A-2A
10:00 7B-2B
19:00 5A-8A 6A-2A/4A-1A 9A-3A
20:00 5B-8B/6B-2B 4B-1B

sobota

04.11

9:00 4A-8A/10B-4B
19:00 2A-10A
20:00 3B-6B

wtorek

07.11

środa

08.11

10:00 10A-4A
19:00 9A-7A 1A-5A/8A-6A
20:00 9B-7B/3B-4B 1B-5B/8B-6B

wtorek

14.11

środa

15.11

czwartek

16.11

19:00 6A-9A 8A-3A 10A-5A
20:00 2B-10B/8B-3B 10B-5B

wtorek

21.11

środa

22.11

czwartek

23.11

sobota

25.11

9:00 9A-4A
10:00 9B-4B
19:00 3A-5A/7A-10A 2A-8A/6A-1A 10A-3A
20:00 6B-9B 3B-5B/7B-10B 2B-8B/6B-1B/9B-3B

wtorek

28.11

środa

29.11

czwartek

30.11

10:00 4B-8B
19:00 8A-1A/10A-6A 7A-3A 5A-9A
20:00 10B-6B/8B-1B 7B-3B/5B-9B

SQUASH ARCHI LEAGUE — regulamin

  1. Rozgrywki ligowe rozpoczynają się  „prologiem” w postaci lekcji  z trenerem według ustalonego harmonogramu
  2. Od dnia 19.09.2017 zaczyna się rywalizacja w grupach, która potrwa do 30.11.2017
  3. Zawodnicy zostają podzieleni na dwie 10-cio osobowe grupy w których rozgrywają mecze w systemie „każdy z każdym”
  4. Mecze rozgrywane są według wcześniej ustalonego harmonogramu
  5. Mecze rozgrywane są w systemie 5-cio setowym w którym obowiązuje następująca punktacja:
    1 pkt. – za zwycięstwo w meczu
    0 pkt. – za przegrany mecz
    1 pkt. – za zwycięski set
    0 pkt. – za przegrany set
wynik punkty wygranego punkty przegranego
5:0 6 0
4:1 5 1
3:2 4 2
  1. Zawodnicy są zobowiązani do podania pracownikowi klubu Squash Arena wyniku meczu po zakończonym spotkaniu w formie pisemnej (protokół dostępny  w recepcji klubu).
  2. Po zakończeniu rundy tj. 30.11.2017 zostaną wyłonieni zwycięzcy każdej z grup, którzy rozegrają między sobą mecz o tytuł mistrza ligi cobu 2017.
  3. Mecz finałowy zostanie rozegrany podczas turnieju zamykającego rundę.
  4. Wyniki turnieju nie będą miały wpływu na miejsca zajęte w poszczególnych grupach.
  5. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych są zobowiązani do przestrzegania regulaminu klubu Squash Arena.

Miejsce rozgrywek

SQUASH ARENA
ul. Ceglana 67 H, Katowice

odejdź od komputera

— wpadnij na
porcelanową

COBU design
ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice, Polska
e-mail: cobu@cobu.pl

sendNapisz do nasplaylist_addZapisz się na kolejny sezon